צור קשר , להפחית את הסיכון להתקף לב,, , מחלות אוטואימוניות, בדיקות סקר, בדיקות סקר מומלצות במסגרת מניעה של טרשת עורקים והתקף לב. 1. בדיקת כולסטרול (פרופיל שומנים מלא) בצום. 2. בדיקת לחץ דם במנוחה, לחץ דם גבוה, פעילות גופנית, פעילות גופנית, טרשת העורקים, טרשת העורקים, מחקרים רפואיים, ממצאי מחקרים רפואיים, סטטינים, התקף לב, תרופות נוגדות קרישה
צור קשר

טיפולי לב בתחום הקרדיולוגיה – צור קשר כעת לקביעת פגישה וייעוץ מותאם אישית. אנו מציעים פתרונות רפואיים מתקדמים לבעיות לב ומערכת הדם, בהתאם לצרכיך הפרטיים. צוות המומחים שלנו ישמח ללוותך בכל שלב בדרך לבריאות  לבבית משופרת.

פרופסור דוד רוט קרדיולוג הוא מומחה מהותי בעבודתו עם חולי לב בסביבת בית החולים, בהתמחות בטיפול נמרץ לב ובהספקת טיפול במרפאות בקהילה. הפוקוס של פרופ’ רוט הוא הספקת אבחון וטיפול יסודיים למגוון מחלות לב, כולל מחלת לב כלילית, התקף לב, לחץ דם גבוה, רמות גבוהות של כולסטרול, הפרעות בקצב הלב, סינקופה ועוד. המטרה העיקרית של אתר זה היא לסייע לכל אדם להבין את גורמי הסיכון למחלות לב, כיצד לזהות אותם, איך למנוע או לטפל בהם ואיך לקבל אורח חיים בריא על מנת למנוע מחלות לב.

רחוב דוד המלך 1 הרצליה בניין הפורום - 052-8342855 | 09-7413344